Вибрала тему абстракції, бо надихнулася своїм оточенням
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізналася про нашу академію? Чому вирішила спробувати себе саме в цьому напрямі?
Мене надихнуло вивчати ІТ те, що я вважаю, що IT є майбутнім всього світу. Про академію GoITeens я дізналася з соцмереж. Я вирішила спробувати себе саме в цьому напрямі тому, що я раніше взагалі нічого не знала про сферу IT і тому вирішила вибрати напрям Design Junior, а потім розвиватися ще більше в інших напрямах.
Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрала цю тему?
Я вибрала таку тему проєкту як «абстракція» тому, що я задихнулася моїм оточенням.
Які складнощі виникли при виконанні роботи та як ти їх подолала?
Під час роботи над проєктом в мене не було ніяких складнощів. На виконання пішло близько декілька годин.
Портфоліо Євангеліни можна подивитися за посиланням.





Чи порадила б ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили? Дай кілька порад тим, хто тільки починає вивчати ІТ або ще вагається
Моя порада така — не поспішайте шукати свій стиль. Якщо ви щось не знаєте, ви можете не соромитися ставити запитання викладачам.
Чи порадила б ти нашу академію іншим дітям та підліткам? Можливо, ти особливо хочеш відмітити когось із менторів або викладачів?
Так, я вже порадила академію GoITeens усім моїм друзям. В академії мені подобається все. Починаючи від того, як відбувається заняття, до того, які у мене одногрупники. Все дуже добре.
Я б хотіла відмітити моїх викладачів @YanaMks та @Mari_nab. Насправді я починала навчання з іншими викладачами, але потім мене перевели в іншу групу через те, що мені не підходив час навчання у першій групі. І саме з цими викладачами я навчилася багато чого нового.