Я не пожалкувала , що спробувала себе у цьому напрямку – це прям моє
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізналась про нашу академію? Чому вирішила спробувати себе саме в цьому напрямі?
Мене надихнув вивчати IT мій двоюрідний старший брат , він навчається на IT спеціаліста , та розказував мені про напрямок UX/UI дизайн , спершу мені не дуже сподобалось , але пізніше я зрозуміла , що хотіла б спробувати. Про академію GoITeens дізналась моя мама у соцмережах та запропонувала мені. Я вирішила себе спробувати саме в цьому напрямку , тому що як раніше я казала – мені про цей напрямок розповідав брат , я приблизно знала , що це та мені подобалась і подобається така творча робота , я не пожалкувала , що спробувала себе у цьому напрямку , це прям моє.
Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрала цю тему? Розкажи детальніше про ідею та її розвиток
Тему для проекту я вибирала рандомним чином , але загалом тема виявилась прикольною. Під час роботи над проектом були деякі складнощі , у мене поламався ноутбук і я плюс мінус тиждень не могла нічого зробити для проекту , я так добре відставала , та коли мені повернули з ремонту ноут , я робила це в кайф , мені дуже подобалась робота над проектом , я раділа як мені подумалось та показувала своїм друзям і батькам , вони в мене в цьому підтримували. Якщо говорити про труднощі які виникали саме в проекті це те що спершу , я не могла зрозуміти як мені все це облаштувати , але подивившись референси скачавши пару застосунків такого типу , як робила я , я змогла це , більше як таких складнощів то не було.Бувало таке , що цей проект я робила ночам , аби встигнути , на рушала свій графік сну , але робила я це з захопленням , тому ні про , що не шкодую , а могла я робити це ночам аби встигнути , тай просто я звикла якщо щось почала , то не відкладати на потім , а доробити прямо зараз.За моїми підрахунками на проект у мене пішло плюс мінус 41 години.
Проєкт Катерини можна переглянути за посиланням.









Чи порадила б ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили? Дай кілька порад тим, хто тільки починає вивчати ІТ або ще вагається
Однозначно так , якщо ти хочеш та сумніваєшся , чи боїшся , то хочу сказати , що не потрібно боятись просто спробуй , якщо не сподобається перестанеш ходити та будеш шукати себе у чомусь іншому , якщо сподобається це крутий досвід , який може дати тобі крутий старт для роботи твоєї мрії. Якщо ти тільки вивчаєш, моя тобі порада якщо щось не зрозуміло не бійся запитувати, ти тільки вчишся і це нормально , та якщо щось не виходить не потрібно засмучуватись і одразу це кидати , спробуй розібратись що саме не так , якщо не виходить обов’язково запитай у вчителя.
Чи є в тебе комерційний досвід в ІТ? Чи хотілося би пройти стажування в ІТ-компанії? Можливо, ти маєш компанію мрії, де хочеш почати працювати, або куди хочеш потрапити на стажування.
Ні поки не має у мене досвіду в IT-фріланс -замовлення. Я планую працювати в цій сфері мені подобається , я хотіла б розвиватись дальше , я хотіла б стати класним спеціалістом в цій сфері.Так я б хотіла спробувати свої сили на справжній технічний завданнях.
Чи порадила б ти нашу академію іншим дітям та підліткам?
Однозначно я б порадила цю академію , вона дуже класна. Навчання проходило для мене легко і тебе в любий момент могли підтримати та допомогти. Я б особливо хотіла відмітити свою вчительку Аліну Козловську! це просте мега крута і класна людина , вона дуже щира , та добра , чесно я навіть плакала коли усвідомила що це останній з нею урок , вона завжди , завжди мені допомагала , вона навчала мене та круто пояснювала , така бусінка , ну дуже класна люблю її , просто найкраща!