Дизайн це дуже прикольна тема – раджу всім
Хочете, аби топ-проєкти вашої дитини були тут?
Спробуйте наше навчання на безоплатному пробному уроці!
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізнався про нашу академію? Чому вирішив спробувати себе саме в цьому напрямі?
Я захотів вивчати дизайн тому що мені захотілося мати хоббі і знайти себе
Які складнощі виникли при виконанні роботи та як ти їх подолав?
Мені було легко працювати в канві, і мені сподобався простий дизайн в канві
Проєкт Святослава можна переглянути за посиланням.







Чи порадив б ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили? Дай кілька порад тим, хто тільки починає вивчати ІТ або ще вагається
Так! Поради: вкладати якогомога більше сил у вивчення дизайну, не лінуватися, робити Дз
Чи порадив б ти нашу академію іншим дітям та підліткам?
Так, дизайн це дуже прикольна тема раджу всім!!! Навчання проходить дуже добре і вчитель Ірина Говорун дуже гарний викладач все дуже гарно пояснює