Дизайн – це мій подих свободи та реалізації
Чому ти вирішила спробувати себе в цьому напрямі?
Все життя малюю, закінчила художку. Хочу вступати на художника. На картинах не заробиш, а на дизайні можна, тож… Дизайн стане моїм дверима в світ мистецтва – він буде годувати мене, поки не почнуть годувати картини. До того ж, це доволі цікаво: я орієнтуюсь більше на граф дизайн, тож я постійно малюю і опановую нову техніки.
Які складнощі виникли при виконанні роботи та як ти їх подолала?
Найскладніше для мене не придумати ідею, а реалізувати її. Голова у мене в порядку, а от руки… Єдиний спосіб справлятись з цим – більше практикуватись! Цим і займаюсь
Як проходить навчання в академії, розкажи свої враження?
Все круто, мені подобалось тут вчитись!
Які поради ти дасиш тим, хто ще не почав свій шлях в ІТ?
Починайте швидше!! Любіть батьків, слухайте рок, працюйте над своїм портфоліо зарання, не засинайте біля компа, уважно слухайте безумні ідеї Лізи, не вітайте Анну з днем народження… Коротше, чуваки, любіть життя, дизайн і творчість!
Розкажи про свій проєкт: як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрав цю тему?
Якщо ви питаєте про додаток, то сама не знаю, я ніколи не розумію причин своїх ідей, тож вдовільняюсь тільки наслідками, я думаю це класно бачити аналіз свого стану за якийсь період часу. Більше розумієш себе! А якщо ви питаєте про граф проєкт – то все просто, я люблю мистецтво, чому б мені не задизайнити мистецький захід.
Ти вже заробляєш на своїй професії? Розкажи про комерційні проєкти, стажування та плани на майбутнє
Зараз я проходжу стажування у GoITeens і воно оплачується.
Паралельно до стажування шукаю додаткові проєкти (як правило, нині майже всі мої замовники –це люди з мого міста, бо у нас останнім часом багато почало відкриватися закладів, і їм треба різного роду реклама). Перше замовлення було ще протягом курсу. Тому досвід є)
Додатково ніяких напрямів поки не вивчаю. Зараз моя мета – набити руку і максимально вдосконалитися на реальний проєктах, набратись досвіду, аби мої практичні навички розвивалися разом з софтовими. Не хочу, аби мої напрацювання були «в стіл», хоча і створення портфоліо – це потрібна річ в нашій сфері.
Тим не менш, розвиватись в дизайні далі планую. Найбільше я зацікавлена в графічному дизайні і ілюстрації, тож майбутній розвиток вбачаю саме в цьому векторі.
Зараз я навчаюся в 11 класі, тож готуюся вступати у ЗВО. Для себе обрала напрям «Монументальний живопис» в НАОМА – зараз думаю, в якому саме місті навчатися: Львові чи Києві.


