Я хочу стати графічним дизайнером та працювати на фрілансі
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізналась про нашу академію? Чому вирішила спробувати себе саме в цьому напрямі?
Спробувати щось нове, з соцмереж , мені подобається створювати ілюстрацію та робити дизайн для чогось
Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрала цю тему? Розкажи детальніше про ідею та її розвиток
Мене захоплює дизайн та все що пов’язано з ним, пошук мокапів та встановлення в них зображення. На виконання проєкту пішло близько 4-5 тижнів
Проєкт Софії можна переглянути за посиланням.
Чи порадила б ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили? Дай кілька порад тим, хто тільки починає вивчати ІТ або ще вагається
Так я раджу всім кому подобається малювати або просто створювати якісь цікаві та незвичайні зображення або ілюстрації. Перша порада це слухати викладача та те що він говорити якісь поради або інформацію яка може знадобитися в подальшому
Чи є у тебе комерційний досвід в ІТ? Можливо, ти маєш компанію мрії, де хочеш почати працювати або стажуватися.
Я хочу стати графічним дизайнером та працювати на фріланс на стажування хотіла би в якомусь офісі або компанії так хотілося би спробувати свої сили на справжньому проекті від справжнього замовника
Чи порадила б ти нашу академію іншим дітям та підліткам?
Так. Навчатися тут дуже цікаво адже після теоритичного матеріалу ми одразу застосовуємо його на практиці. Мені най більше подобається використовувати знання на практиці . Я хотіла би відмітити мою викладачку з тех скілів Любов Веренко вона і підтримує нас і ,допомагає з питаннями, завжди доброзичлива та співчутлива якщо у когось з нас був поганий день то вона скаже приємні слова та підтримає






