Марія Крахмалова

Тут викладачі тебе підтримають і не будуть сварити як в школі

Марія Крахмалова
Марія Крахмалова
Хочете, аби топ-проєкти вашої дитини були тут?
Спробуйте наше навчання на безоплатному пробному уроці!

    Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізналася про нашу академію? Чому вирішила спробувати себе саме в цьому напрямі?

    Про академію дізналась від батьків, спробувала себе в цьому напрямі тому, що я ще давно хотіла працювати на комп’ютері й в майбутньому заробляти на цьому, ну і звісно ще я люблю малювати. Дизайн мені подобається тим, що це креативно і можеш втілити свої фантазії в реальність.

    Які складнощі виникли при виконанні роботи та як ти їх подолала?

    Над проєктом 1 семестру мені було не дуже складно працювати, тому що я вибрала кольорову гамму і сам стиль презентації і так, щоб це виглядало гармонійно. Для мене це не дуже тяжко) Мені сподобався кінцевий вигляд мого проєкту, вийшло професіонально і не наляписто)

    Портфоліо Марії можна переглянути за посиланням.

    GoITeens - image 2024 02 20 09 47 15
    GoITeens - image 2024 02 20 09 47 37
    GoITeens - image 2024 02 20 09 47 59
    GoITeens - image 2024 02 20 09 48 28
    GoITeens - image 2024 02 20 09 48 50

    Чи порадила б ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили? Дай кілька порад тим, хто тільки починає вивчати ІТ або ще вагається 

    Я як підліток скажу що це класна платформа, на якій круті викладачі тебе підтримають і не будуть сварити як в школі) І навіть якщо ти ніколи не працював на комп’ютері або планшеті, не хвилюйся — в тебе все вийде і тебе всьому навчать.

    Думаю я б порекомендувала б цей курс тому, хто любить малювати або творчість, але якщо в тебе інші інтереси, то не значить, що ти не можеш тут займатися, ти можеш спробувати як тобі й вирішити йти далі чи тобі це не цікаво. Дякую всім викладачам, які мене навчали, мне багато чому навчили😊

    Чи порадила б ти нашу академію іншим дітям та підліткам? Можливо, ти особливо хочеш відмітити когось із менторів або викладачів?

    Так, я б радила цю академію іншим дітям, тут дуже цікаво і весело) Навчання тут проходить дуже добре, вчителя добрі і не будуть кричати як в школі, якщо щось не зрозуміло, ти можеш запитати і тобі дадуть відповідь на твоє питання.

    Найбільше подобається те, що тут найкращі викладачі, вони добрі і класні) Вони можуть тобі пояснити все, що тобі не зрозуміло і з викладачем по софт тобі буде дуже весело)

    Я хочу відмітити Ренату Мірошникову — це моя викладачка з дизайну, вона зрозуміло розповідає матеріал, і на заняттях мені дуже цікаво, і якщо комусь щось не зрозуміло, то вона зрозуміло пояснить або допоможе) Світлана Оджиковська і Анна Оджиковська — це викладачі на софт, вони дуже добрі і з ними цікаво і весело на заняттях)

    Інші проєкти за напрямом
    Secret Link