Розробив стилістику для барбершопу, вивчаючи Digital Design
Чому ти вирішив спробувати себе в цьому напрямі?
Я дуже люблю займатися створенням Digital Art та малювати. Бажання зʼявилося при думці поєднати мою пристрасть до створення до створення чогось цікавого з сучасною професією.
Як проходить навчання в академії, розкажи свої враження?
Мені дуже подобається навчання в GoITeens, оскільки викладачі та студенти на курсі Digital Design дуже привітні та їх приємно слухати. Також я бачу результат у своїх навичках дизайнера і це ще б пак радує!
Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрав цю тему?
Ідея про цей проєкт спала на думку під час відвідування барбершопу у моєму місті.
Які складнощі виникли при виконанні роботи та як ти їх подолав?
Мені подобається займатися цим і коли виникають якісь перешкоди, то вони швидко перетворюються в життєвий досвід 🙂
Які поради ти дасиш тим, хто ще не почав свій шлях в ІТ?
На мою думку, кожен має ретельно обдумати, чи дійсно він готовий і чи подобається йому вступ у всесвіт IT. А якщо бажання пропало, це нормально та потрібно починати шукати нові пригоди.
Чи порадиш ти GoITeens іншим підліткам?
Так, звісно:) Це доволі круто школа IT, яка може навчити багато чого нового та дати великий життєвий досвід не тільки у дизайні, а й і у спілкуванні.
Ти вже заробляєш на своїй професії? Розкажи про комерційні проєкти або стажування!
На жаль, я ще не заробляю на своїй професії, але в мене вже є ідеї як це змінити. Сподіваюся, що вийде їх втілити у реальність.

