Я обожнюю японську анімацію, особливо від студії Ghibli
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізналась про нашу академію? Чому вирішила спробувати себе саме в цьому напрямі?
Я вирішила вивчати IT бо хотіла спробувати себе в новій сфері, + я люблю малювати і я чула що дизайн якось може бути пов’язаний з цим. Я дізналась про GoITeens з соцмереж (точніше, мої батьки дізнались з соцмереж і запропонували мені цю школу, тож по факту я дізналась від батьків).
Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрала цю тему? Розкажи детальніше про ідею та її розвиток
Я обрала тему аніме-магазину бо я обожнюю японську анімацію, а саме від студії Ghibli, тому цей магазин спеціалізується саме на товарах пов’язаних з цими аніме. Були труднощі у вставлянні дизайнів у мокапи, але врешті решт в мене вийшло знайти вдалі шаблони. На проєкт пішов +- місяць.
Проєкт Ганни можна переглянути за посиланням.






Чи порадила б ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили? Дай кілька порад тим, хто тільки починає вивчати ІТ або ще вагається
Так, дуже раджу спробувати цю сферу!! Моя порада буде в тому, щоб не порівнювати себе з іншими, бо це дуже шкідливо. У всіх різний досвід і різні обставини, тож не варто думати, що з вами щось не так якщо ви встигаєте менше або ваша робота менш об’ємна. Ви завжди молодці 🙂
Чи є в тебе комерційний досвід в ІТ? Чи хотілося би пройти стажування в ІТ-компанії? Можливо, ти маєш компанію мрії, де хочеш почати працювати, або куди хочеш потрапити на стажування.
Ні, в мене немає жодного комерційного досвіду в цій сфері. Я можливо планую працювати в IT, але ще не впевнена, бо моя основна мета стати художницею, але думаю, я зможу поєднувати обидві сфери.
Чи порадила б ти нашу академію іншим дітям та підліткам?
Так, мені подобається навчання в цій академії тому точно порадила б. Мені найбільше подобається в навчанні мабуть спікування з викладачем. Наша викладачка (Уляна Усенко) завжди запитує і обговорює з нами як справи на початку уроку, можна пожалітися на поганий день або просто розказати щось цікаве 🙂 А ще вона завжди коли робить зауваження щодо дизайну то ніколи не говорить якихось дуже суворих речей, і взагалі завжди каже нам що ми молодці. Це дуже мотивує