Дизайн для кафе-бібліотеки cafe&book
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізналась про нашу академію? Чому вирішила спробувати себе саме в цьому напрямі?
Мене надихнуло вивчати дизайн гарні приклади в інтернеті та внутрішній порив до цього. Про академію GoITeens я дізналася в інтернеті. Вирішила спробувати себе саме в цьому напрямку, тому що люблю дизайн і все, що пов’язане з красою)
Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрала цю тему? Розкажи детальніше про ідею та її розвиток
Я обрала таку тему проекту (кафе-бібліотека), тому що дуже люблю читати і попивати якийсь напій, плюс підлітки зараз дуже мало читають. Під час роботи над проектом були деякі складнощі, а саме сам процес створення логотипу і підбір кольорів. На виконання проекту пішло ~9 годин.
Проєкт Владіслави можна переглянути за посиланням.






Чи порадила б ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили? Дай кілька порад тим, хто тільки починає вивчати ІТ або ще вагається
Я вважаю, що спробувати може кожен, все залежить від бажання. Насправді, сфера ІТ дуже широка, і кожен може знайти щось цікаве для себе. Я би порадила іншим просто спробувати, а там як піде)
Чи порадила б ти нашу академію іншим дітям та підліткам?
Я би порадила вашу академію іншим, тому що вона надзвичайно стимулює і надихє до розвитку, а приємна, комфортна команда (група) і найдобріші викладачі взагалі нереально окриляють! Дуже полюбилася мені моя група, особливо Настя, Даша, Оленка, Роман і Юліана. А викладачка тех скілс – Наталія Корнелюк, припала до серця найбільше всіх! Вона дуже чуйна, добра, чесна і мила. Завжи готова підказати, як зробити краще, підбадьорити і надихнути, повернути віру в себе і у свої можливості. Дуже сумно прощатися з нею, але я нв 100% впевнена, що завжди зможу звернутися до моєї улюбленої викладачки по допомогу! Якщо Ви це читаєте, Наталіє, то знайте, усім серцем Вас люблю і поважаю! До нових зустрічів! А новачкам бажаю успіхів! Якщо невпинно йти до результату і не здаватися – усе обов’язково вийде!