Ще з дитинства хотів бути в ІТ
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізнався про нашу академію? Чому вирішив спробувати себе саме в цьому напрямі?
Надихнуло вивчати ІТ, бо в дитинстві я хотів працювати, як мій батько, а потім ще й інтерес зростав. Дізнався від батьків. Вирішив себе спробувати у дизайні, бо полюбляю малювати й воно так тягне до мистецтва.
Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрав цю тему?
Ми з моєю командою обрали таку тему проєкту, бо це надихнув Нетфлікс та Мегого.
Які складнощі виникли при виконанні роботи та як ти їх подолав?
Найбільші складнощі було в самій команді, деякі жарти та речі не розумів той чи інший тімейт, в тому числі і я, тому комунікація між командою була найважчим, але ми долали це з кожним разом. На виконання проєкту пішло 47 діб.
Проєкт можна подивитися за посиланням.







Чи є у тебе комерційний досвід в ІТ? Розкажи про свої карʼєрні очікування – чи плануєш працювати в ІТ?
Досвід був, перероблював логотип Харківміськліфт і тепер він стоїть там. Розповідати мало що можна, просто зробив, а мій батько потім їм надіслав лого, так планую. Хотілося б спробувати.
Чи порадив би ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили? Дай кілька порад тим, хто тільки починає вивчати ІТ або ще вагається
Пораджу, якщо людина зацікавлена цим, без зацікавленості немає сенсу. Порада перша — нікому не розповідайте про домашки. Порада друга — взагалі нікому не розповідай про домашки. Порада третя — нікому не обіцяй виконані домашки.
Чи порадив би ти нашу академію іншим дітям та підліткам? Можливо, ти особливо хочеш відмітити когось із менторів або викладачів?
Порадив би. Навчання проходить дуже чудово. Найбільше подобається спосіб викладання вчителів та самі вчителі. Можу відмітити 3 найкращі людини в працівниках GoITeens: Дар’я Бігун, Олександр Бабінський, Анастасія Дудкіна, ось вони в соло.