Сайт англійською для моїх батьків-фермерів
Чому ти вирішила спробувати себе в цьому напрямі?
Тому що в майбутньому планую йти на архітектора/дизайнера інтер‘єру, або залишитись у веб дизайні. А курси були дуже не поганим початком
Які складнощі виникли при виконанні роботи та як ти їх подолала?
Складнощі виникали, здебільшого з того що замислювалось око, і я не розуміла що гарно, а що-ні. Мені допомагала викладач.
Як проходить навчання в академії, розкажи свої враження?
Проходить нормально, подобаються технічні заняття
Які поради ти дасиш тим, хто ще не почав свій шлях в ІТ?
Не сприймайте критику близько до серця, викладач має більший досвід, та хоче вам допомогти. Ідіть до Пані Валерії і ви навчитесь сприймати критику)))
Як прийшла ідея для твого проєкту, що було зроблено, як реалізовано?
Мої батьки фермери, тому я іноді про це жартувала. Коли настав час проєкту, викладач підштовхнула мене до цієї ідеї. Побачити мій проєкт ви можете на моєму Behance-акаунті.
Чи заробляєш ти в ІТ?
Ні, поки що не заробляю. Але вже маю людей, які хочуть зі мною співпрацювати. Один проєкт – це розробка логотипу й мерчу, інший створення брендбуку.





