Поки не спробуєте себе в IT, не дізнаєтесь
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізнався про нашу академію? Чому вирішив спробувати себе саме в цьому напрямі?
Мене надихнуло вивчати ІТ тому що там, я можу займатися тим, що мені подобається і не гаяти час. Про академію GoITeens я дізнався від батьків. Вирішив спробувати себе саме в цьому напрямку тому, що менi подобається дизайн.
Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрав цю тему? Розкажи детальніше про ідею та її розвиток
Я вибрав таку тему проекту, тому що підказав викладач.
Які складнощі виникли при виконанні роботи та як ти їх подолав?
Під час роботи над проектом були деякі складнощі, а саме з анiмацiєю. На виконання проекту пішов, десь, один мiсяць.
Проєкт Романа та Ксенії можна переглянути за посиланням.
Чи порадив б ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили? Дай кілька порад тим, хто тільки починає вивчати ІТ або ще вагається
Так. А для тих хто ще вагається і не знає – якщо не спробуєте, не дізнаєтесь.
Чи порадив б ти нашу академію іншим дітям та підліткам?
Так, я би порадив. Навчання проходить весело та цікаво. З курсів з дизайну мені найбільше сподобався Фотошоп та Фігма. А також хотів би подякувати вчителям – Анастасію Будзь, Анастасію Іванченко, Крістіну Бєлову, Юлю Піскову. І наших менеджерів Катю та Світлану.





