Серце лісу
Як почався твій шлях в малюванні? Можливо хтось надихнув тебе малювати чи сама вирішила?
Я сама вирішила почати малювати після того, як побачила багато красивих малюнків і портретів у музеях, ілюстрації в книжках та просто навколо себе. Мене це надихнуло спробувати створювати щось своє.

Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрала цю тему? Скільки часу пішло на реалізацію?
Я вибрала таку тему проєкту, тому що хотіла намалювати природу та тварин, які ходять лісом. Мені завжди подобалися олені – вони неймовірно красиві. У мене було дві версії роботи: від першої я відмовилася і вирішила зробити акцент на олені, а ліс залишити як фон. На виконання проєкту пішло 5 днів.

Яку пораду даш іншим дітям, які ще не почали малювати?
Просто починайте й робіть те, що вам подобається 😉

Чи порадила би ти нашу академію іншим дітям та підліткам?
Я пораджу цю академію іншим, тому що навчання тут цікаве й зрозуміле. Є багато практики, завдання допомагають розвивати навички, а викладачі підтримують і пояснюють, якщо щось не виходить. Завдяки цьому можна швидко побачити результат і не втратити мотивацію.

Як ти бачиш використання навички малювання в майбутньому?
Я люблю малювати й сподіваюся, що моє майбутнє буде пов’язане з малюванням.
