Зайчик у вогні: бережімо природу
Як почався твій шлях в малюванні? Можливо хтось надихнув тебе малювати чи сама вирішила?
Я сама вирішила спробувати малювати, тому що мені це цікаво й подобається. Під час малювання я можу проявляти креативність, розвивати свої навички та створювати щось власне.



Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрала цю тему? Скільки часу пішло на реалізацію?
Мені подобаються маленькі звірі та природа, тому я вирішила намалювати зайчика. Під час роботи я випадково використала червоний колір, який став схожим на полум’я. Так з’явилася назва проєкту – «Зайчик у вогні».
Цією роботою я хотіла звернути увагу на проблему пожеж у природі. Вони часто виникають через необережність людей, які залишають після себе сміття, зокрема скло. Через це може статися пожежа, яка шкодить тваринам, рослинам і всій природі.



Яку пораду даш іншим дітям, які ще не почали малювати?
Я вважаю, що завжди потрібно пробувати вчитися чомусь новому. Можливо, спочатку це буде просто цікавий досвід, але з часом нове захоплення може стати для тебе чимось важливим.



Чи порадила би ти нашу академію іншим дітям та підліткам?
Так, я б порадила спробувати. Уроки проходять цікаво й комфортно. Мені дуже сподобалося займатися малюванням з моєю вчителькою Ірою, тому що вона уважна, терпляча й завжди готова вислухати та допомогти.



Як ти бачиш використання навички малювання в майбутньому?
Малювання для мене – це хобі. Я вважаю, що воно допомагає розвивати мою творчість, фантазію та вміння виражати свої думки через малюнки.
