Dream Story
Як почався твій шлях в школі? Можливо хтось надихнув тебе навчатися чи сама вирішила?
Я вирішила вивчати IT, тому що я креативна людина й мені цікаво втілювати свої ідеї в реальність. Про академію GoITeens я дізналася від мами.
Цей напрям зацікавив мене як ще один спосіб проявити свою креативність і створювати щось власне.


Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрала цю тему? Скільки часу пішло на реалізацію?
Я обрала цю тему, бо хотіла створити щось унікальне. Мені подобається читати й писати історії, тому я вирішила використати це захоплення у своєму проєкті.
Найскладніше було продумати наповнення, верстку та загальний вигляд роботи. Також виникли труднощі з трьома продуктами, але поступово мені вдалося розібратися з цими моментами.
На виконання проєкту пішло близько місяця або трохи більше, з перервами.



Чи є в тебе комерційний досвід в IT?
Я вже мала невеликий досвід у дизайні – робила оформлення для YouTube-каналу свого тата. Це був банер, під час створення якого я працювала в Adobe Photoshop і частково використовувала штучний інтелект.
Поки що я ще не намагалася знайти клієнтів, але планую зробити це найближчим часом. Хочу спробувати знайти перше замовлення на Behance або в Instagram, а потім зрозуміти, чи хотіла б продовжувати працювати у фрилансі.
Навіть якщо я вирішу не працювати фрилансеркою, я впевнена, що зможу знайти застосування своїм навичкам. Наприклад, використовувати їх у навчанні, під час створення проєктів, презентацій або в інших творчих завданнях.
Чи порадиш ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили?
Я б точно порадила іншим спробувати себе в IT. Мені дуже сподобався цей досвід, тому що він дає можливість проявити креативність і навчитися втілювати власні ідеї в реальність.
Якщо вам цікаві IT, творчі проєкти або ви просто шукаєте напрям, який може вам сподобатися, – варто спробувати. Це може стати першим кроком до справи, якою захочеться займатися далі.

Чи порадила би ти нашу академію іншим дітям та підліткам?
Так, я б порадила академію GoITeens іншим учням. За час навчання я зустріла багато викладачів, і всі вони були приємними, уважними та професійними. Матеріал в академії подається якісно й зрозуміло.
Особливо хочу подякувати моїй викладачці Вікторії Косточці. За рік навчання з нею я багато чому навчилася й дуже рада, що вона була моєю викладачкою.
