Навчальна несамостійність у дітей і як з нею боротися

  • 1 хв
  • 2

Вміння дитини без допомоги дорослих розбиратися в новій темі, експериментувати, робити помилки та самостійно їх виправляти багато в чому залежить від мотивації та любові до навчального процесу. Але ж як дізнатись — чи треба дитині допомога? Як привчити її до самостійності? 

Олександра Кравцова – менеджер проєктів GoITeens. У цьому відео вона розповідає про причини, наслідки, а також способи вирішення ситуації, коли дитина не хоче і не може вчитися самостійно. Таке явище достатньо розповсюджене і може нести в собі багато неприємностей.

Незалежно від формату учбового процесу, у нього залучено як мінімум три особи: дитина, учитель і батьки. В ідеальній моделі ми уявляємо собі викладача, який має практичний досвід і професійність, батьків, які залучені і підтримують, і дітей, вмотивованих та самостійних.

Але на практиці ця картинка може виглядати дещо інакшою.

Кожна дитина – це скарбничка з неоціненними самоцвітами – своїми талантами та здібностями. І батьківська увага має бути зосереджена саме на них. Чим більше ми фокусуємося на сильних сторонах, відмічаємо навіть найменший прогрес, а не критикуємо, тим більше впевненості ми даємо дітям.

Ми в GoITeens будуємо навчальні процеси таким чином, аби дитина могла самостійно виконувати завдання та опановувати нові теми. Проте у неї завжди є можливість звернутися до вчителя по допомогу. Інтерактивні уроки та ігрові формати допомагають навчити маленьких студентів любити навчання. А батьківська віра тільки закріпить результат.

Хочете забезпечити дитині щасливе майбутнє? Тоді нумо підбирати план навчання в GoITeens!

Коментарі