Спіймай анімешку!
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізналася про нашу академію? Чому вирішила спробувати себе саме в цьому напрямі?
Мене надихнуло вивчати ІТ те, що я дуже люблю грати в Roblox і хочу розвиватися в цьому напрямку. Про академію GoITeens я дізналася від батьків. Вирішила спробувати себе саме в цій сфері, тому що багато часу проводжу в гаджетах і хочу використовувати це з користю.


Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрала цю тему? Скільки часу пішло на реалізацію?
Я вибрала таку тему проєкту, тому що дуже люблю аніме. Під час роботи над проєктом були деякі складнощі: коли я збільшила час, то не помітила, що замість команди «завжди» стоїть команда «повторити 15 разів». На виконання проєкту пішло кілька годин.
Чи порадиш ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили?
Я пораджу ІТ дітям і підліткам, тому що це цікаво й корисно. Тут можна розвивати логіку та креативність, навчитися створювати власні ігри, мультики або дизайн. Навіть якщо спочатку щось не виходить, з практикою стає легше, а результат дуже мотивує.
Чи порадила би ти нашу академію іншим дітям та підліткам?
Порадила б. Мені подобається вивчати Scratch і створювати проєкти. Раніше в мене була дуже хороша вчителька Тетяна Середа, а зараз – Олена Рибкіна, яка мені також дуже подобається.
Переглянути проєкт Ізабелли можна за посиланням.