Навіщо дитині програмування – пояснюємо на пальцях

  • 3 хв
  • 3

Кожні батьки хочуть зробити максимум для своєї дитини: допомогти розкрити потенціал та таланти, реалізувати мрії та підтримати дитячі прагнення. Але коли мова заходить про програмування, багато хто починає лякатися.

«Не хочу, щоб моя дитина стала асоціальною», «Боюсь, що вона закриється в собі!», «Що може бути цікавого у програмуванні?» — ось приклад найпоширеніших страхів серед батьків. Поспішаємо вас запевнити: світ IT набагато різноманітніший, ніж можна собі уявити. А значить, що і можливостей для вашої дитини тут дуже багато.

У 12 років дитина вже здатна самостійно створити сайт з нуля, в 13 — розробити першу гру, а в 15 — продати свою програму. Так зробив Нік Д’Алоїзіо — він створив програму Trimit, яка скорочує довгі статті в інтернеті до короткого повідомлення. А інший хлопчик, Джордан Кейсі, почав програмувати в 9 років. В 12 років він вже створив мобільну гру для IOS під назвою «Інопланетні кулі проти людей», яка за кілька днів досягла величезного успіху серед користувачів!

5 причин, чому програмування знадобиться вашій дитині

1. Вчимося комунікувати

Наші курси — не про суху теорію коду, а про живе спілкування. Маленькі студенти з самого початку вчаться взаємодіяти, обмінюватися досвідом і знаннями, уважно слухати одне одного. Під час навчання вони набувають навичок гнучко та креативно мислити, радитись з іншими членами команди та разом розв’язувати складні проблеми.

2. Точні науки — в задоволення

Якщо ваша дитина не любить математику, це не означає, що їй не сподобається програмування! Ми робимо уроки живими та інтерактивними, щоб дітям було цікавіше та простіше. Завдяки цьому, навіть найскладніші маніпуляції з кодом не будуть здаватись занудством, а принесуть задоволення.

3. Розвиваємо креативне мислення

Коли дитина вчиться створювати код, то розуміє — завдання можна вирішити не одним, а декількома способами. У процесі вона може експериментувати, знаходити нові методи, про які раніше не підозрювала. Дитина вчиться створювати цифровий контент, а не тільки його споживати. Поки інші грають у комп’ютерні ігри, ваша дитина вчиться їх створювати! Наприклад, діти до 10 років із задоволенням не лише грають у Minecraft, але ще й створюють всесвіти у ньому — детальніше розповідаємо про ігри, що допомагають вчитися програмуванню, у цьому матеріалі.

4. Можливості нескінченні

Уявіть радість дитини, яка зможе створити власну гру! Програмування не лише вчить писати код, а й допомагає здійснювати бажання, ставити собі круті цілі та досягати їх. Адже немає межі тому, що можна придумати й реалізувати — від розробки дизайну сайту до участі у запуску SpaseX!

5. Без роботи не залишимо

На початку 2022 року середня заробітна плата розробника-початківця в Україні становить 1000$, в Європі та Америці — від 1500$ і вище. Професій у сфері програмування нескінченно багато: від розробки ігор до верстки сайтів та написання програмного забезпечення для програм. З навичками, які ваша дитина отримає на курсах GoITeens, можна буде зачарувати будь-якого роботодавця!

Світ технологій надзвичайно захопливий, адже в ньому так багато цікавого! Якщо ви хочете дати дитині мрію, оточити її цілеспрямованими однолітками та розвивати її таланти — чекаємо на вас у GoITeens. Обирайте курс на сайті та реєструйтеся. Всі наші програми викладаються технічно підкованими спеціалістами з великим досвідом роботи, які допоможуть вашій дитині досягти найкращих результатів. Успіхів!

Зроби свій перший крок у світ IT разом із GoITeens і запишися на пробне заняття!

Збудуємо майбутнє України разом! 💙💛

Коментарі