Design

Від безоплатного марафону GoITeens до рівня Junior

ЗА РІК 😱

Ксенія Бондаренко

Kseniia Bondarenko

22 Лютого, 2023

Ксенія Бондаренко

 • Як проходить навчання в академїі, розкажи свої враження?

  Мені дуже подобається атмосфера наших занять, які ніколи не бувають нудними. Наша група стала справжнім дрімтімом, до якої хочеться повертатися знову і знову.

  Сам курс, який я обрала, складається з великої кількості напрямів, які можна обрати в майбутньому (від відмальовок до створення сайтів), тому кожен може обрати для себе щось, що буде для нього/неї цікавим.

 • Які поради ти дасиш тим, хто ще не почав свій шлях в ІТ?

  Ніколи не думайте, що якщо ви не знаєте англійської мови або не вмієте малювати (я особисто взагалі повний нуль у цьому), це зможе вас зупинити. Графічний дизайн – це не тільки фотошопити «інстасамочок», але й створення артів, вебсторінок, рекламної продукції і тощо, тому якщо вам щось не заходить, то це не значить, що це не ваше. Потрібно спробувати усе, щоб зрозуміти своої сильні сторони.!

 • Які складнощі виникли при виконанні роботи та як ти їх подолала?

  Складнощами цього проєкту були відсутність поширеності такої тематики та правильного вираження свого бачення. Головною метою проєкту була розробка дизайну продукції та розробка самого бренду.

  Подолавши труднощі, які постали на моєму шляху (передати вайб скейтерів було складніше, ніж здавалось на початку), я змогла передати ту атмосферу, яка повинна бути присутня в такому закладі

 • Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрав_ла цю тему?

  Взагалі, цей бренд – перший об‘ємний проєкт, який потрібно було розробити самостійно. Якщо чесно, то ідея якось підсвідомо з‘явилася, бо маю багато знайомих, які полюбляють скейтборди та цю тему, тому маю дуже гарне уявлення про те, яким має бути ідеальне місце для таких людей.

  В один момент прийшла геніальна ідея, та почалося саме створення. Спробувавши аналізувати конкурентів, я зрозуміла, що їх нема, але це мене не зупинило (треба ж бути першим).

 • Чому ти вирішила спробувати себе в цьому напрямі?

  Усе почалося минулої весни з безоплатного IT-марафону GoITeens з дизайну. Спробувавши себе у цьому напрямі, вирішила, що хочу займатися цим далі та пов‘язати моє життя із цим.

 • Чи порадиш ти GoITeens іншим підліткам?

  Звісно, я вже радила багатьом GoITeens, бо це школа, яка поєднує в собі практичність, змістовні заняття та круту подачу матеріалу (а які вчителі, просто бомба!).

 • Ти вже заробляєш на своїй професії? Розкажи про комерційні проєкти або стажування

  Вже відмальовувала стікери для донату!

  На наших заняття ми маємо «замовників», які дають нам тему та завдання, які ми повинні виконати (майже як повноцінне замовлення). Після здачі визначаємо найкращий проєкт, який отримує грошовий бонус (звісно, вже декілька разів отримувала, як же приємно, коли це стається :))

Розроблений проєкт

 • Фото 1 проекту Ксенії Бондаренко
 • Фото 2 проекту Ксенії Бондаренко
 • Фото 3 проекту Ксенії Бондаренко
 • Фото 4 проекту Ксенії Бондаренко
 • Фото 5 проекту Ксенії Бондаренко
 • Фото 6 проекту Ксенії Бондаренко
1

Став серденько, якщо проєкт ТОП

аватарка коментатора
 • аватарка коментатора

  Вікторія

  Неймовірно крутий проєкт, я сама обожнюю скейти, тому мені імпонує цей стиль. Сподіваюся, ти знайдеш свого замовника для цього проєкту!

 • аватарка коментатора

  Анна

  Вау, це просто пушка! Я теж пройшла марафон, але мені більше сподобалося займатися версткою. До речі, залітай на мою сторінку в клабі та лайкай мої роботи :)))

Добірка найкращих авторів місяця. Хочеш бути в крутій компанії?

Єлізавета автор проекту
Аліна автор проекту
Марія автор проекту
Усі автори

Не знаєш, з чого почати?

Реєструйся на безоплатний пробний урок від GoITeens. Під час цього заняття з ментором ти дізнаєшся про всі наші напрями навчання, зможеш створити власний мініпроєкт та задати всі запитання, які тебе цікавлять.

Спробуй наше безоплатне пробне заняття🔥 Зареєструйся зараз