Я раджу всім спробувати себе в IT
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізналась про нашу академію? Чому вирішила спробувати себе саме в цьому напрямі?
Мене надихнуло вивчатися IT тому що мені подобається робити щось на ноутбуках
Про академію GoITeens я дізналась від батьків
вирішила спробувати себе саме в цьому напрямку тому, що мені подобается малювати, щось проектувати, розташовувати предмети в просторі щоб гарно виглядало
Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрала цю тему? Розкажи детальніше про ідею та її розвиток
Я вибрала таку тему проєкту, тому що надихнув улюблений мультфільм, підказав викладач тощо. Під час роботи над проектом були деякі складнощі, а саме я не могла вибрати фон та шрифт з першого разу. На виконання проекту пішло декілька днів
Проєкт Кіри можна переглянути за посиланням.







Чи порадила б ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили? Дай кілька порад тим, хто тільки починає вивчати ІТ або ще вагається
Так я раджу всім спробувати себе в IT
Чи порадила б ти нашу академію іншим дітям та підліткам?
Так я раджу всім спробувати себе в IT. Перше, що ми робимо на уроках це завжди розмовляємо розповідаємо як минув минулий тиждень, а потім робимо вмьо за планом, а також під кінець уроку найчастіше ми граємо у kahoot.