Я об’єднала 2 мої хоббі в цілісну академію GuitArt
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізналась про нашу академію? Чому вирішила спробувати себе саме в цьому напрямі?
Мене надихнуло вивчати ІТ перспектива роботи, що включає в себе творчість, якою я живу. Про академію GoITeens я дізналась від батька. Вирішила спробувати себе саме в цьому напрямку тому, що знову ж таки творчість – моє життя. Я хотіла б пов’язати своє життя саме у цій сфері й спробувати вибитись у конкуренцію проф. дизайнерам у майбутньому.
Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрала цю тему? Розкажи детальніше про ідею та її розвиток
Я вибрала таку тему проекту, тому що я сама займаюсь музикою та малюванням вже як 6 років. Не скажу нічого поганого про музичну школу, але я й сама роздумувала піти кудись на додаткові джерела, щоб мені, прикладом, хоч пояснили що таке акорди, бо в школі ми вчимо лише ноти. Тому я й вирішила об’єднати ці 2 хоббі в цілісну академію. Під час роботи над проектом були деякі складнощі, а саме: створення лого, поїдаюча думка, як би мені зробити свій індивідуальний проєкт виокремленим від інших. На виконання проекту пішло 2 місяці часу. якщо бути точною, то близько 35 годин, не включаючи сон, чи їжу
Проєкт Ясі можна переглянути за посиланням.











Чи порадила б ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили? Дай кілька порад тим, хто тільки починає вивчати ІТ або ще вагається
Однозначно ні, ніхто з моїх друзів не може всидіти за комп’ютером непосидюче і 2 годин, яка ж вже там робота, якщо мені на виконання дз зачасту потрібно близько трьох)
Чи є у тебе комерційний досвід в ІТ? Можливо, ти маєш компанію мрії, де хочеш почати працювати або стажуватися.
Я мала комерційний досвід у IT, а саме я розробляла фірмові стікери для 1 тг каналу. Я планую пов’язати з цим ділом усе життя, адже мені приносить задоволення ця сфера. Лякає мене лише конкуренція. На стажування у GoITeens я все ж планую попасти, на вчителя з софт скілів, адже із комунікабелністю й соціумом у мене проблем ніколи не виникало, й я б хотіла навчити дітей тому ж.
Чи порадила б ти нашу академію іншим дітям та підліткам?
Порадила б. Навчання за програмою проходить прекрасно, особливо софт скіли, з них я дізнаюсь кожен раз щось нове. А з хард скілс все більше набуваю досвіду. Менторів я своїх любкаю, нікого б прибирати не хотіла, вони бусінки, всім допомагають у разі потреби.