Щоб стати, справді, майстром своєї справи треба час і достатньо зусиль
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізналась про нашу академію? Чому вирішила спробувати себе саме в цьому напрямі?
Мене надихнуло вивчати ІТ моя школа в якій я навчалася в Україні. Про академію GoITeens я дізналась від батьків. Вирішила спробувати себе саме в цьому напрямку тому, що я люблю творчість і коли мені розповіла мама, що є місце де мої навички будуть корисними, я зацікавилася тому вирішила спробувати себе в чомусь новому
Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрала цю тему? Розкажи детальніше про ідею та її розвиток
Я вибрала таку тему проекту, тому що я надихалася корейською музикою, та також мені подобається культура Кореї. Під час проекту моєю найбільшою складністю було те що в мене майже не було вільного часу щоб приділити цьому уваги тому найскладнішим було доробити все і іти в темпі з групою. Було складно роботи логотип тому що я взагалі не знала з чого починати але вчителі мене направляли і допомагали за що їм велике спасибі. Я не підраховувала скільки часу в мене пішло, я думаю десь більше місяця.
Проєкт Маргарити можна переглянути за посиланням.




Чи порадила б ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили? Дай кілька порад тим, хто тільки починає вивчати ІТ або ще вагається
Я раджу займатися ІТ в тому випадку якщо дитина справді зацікавлена. Так само як і в більшості сферах щоб стати справді майстром своєї справи треба час і достатньо зусиль. Але не треба перенавантажувати себе. Також хочу сказати що з початку важко усім. Це така фаза. В майбутньому звичайно стане легше і цей момент просто треба пережити
Чи є у тебе комерційний досвід в ІТ? Можливо, ти маєш компанію мрії, де хочеш почати працювати або стажуватися.
Якщо говорити про таке, то в мене немає цілей зробити ІТ своєю основною роботою не дивлячись на те що це достатньо прибутково. Я почала займатися цим через інтерес і можливо в майбутньому все зміниться але поки для мене дизайн це хоббі в якому я реалізовую себе.
Чи порадила б ти нашу академію іншим дітям та підліткам?
Так. Ваша школа справді спрямована на те щоб зацікавити дитину, яка справді бажає займатися ІТ на професійному рівні