Кейс ювелірного готичного бренду
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізналась про нашу академію? Чому вирішила спробувати себе саме в цьому напрямі?
мене надихнула вивчати IT через популярність й значимість таких професій, а у напрям дизайн надихнула піти любов до створення чогось унікального і захоплення творчістю. про акедемію GoITeens дізналася від батьків, а батьки з реклами в соцмережах
Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрала цю тему? Розкажи детальніше про ідею та її розвиток
тема проєкту – кейс ювелірного готичного бренду. Мене надихнула готична культура, церковна естетика та логотип персонажа з rpg файтингу – потріскане серце з черепом. Спочатку були складнощі з назвою, а пізніше з формуванням брендбуку, але всі вони швидко вирішилися тому що мені дуже сильно подобалася робота над айдентикою і унікальним стилем бренду і я просто отримувала задоволення. На створення кейсу пішло декілька днів, на формування разом ідеї, логотипу, назви і тд – декілька тижнів
Проєкт Каріни можна переглянути за посиланням.












Чи порадила б ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили? Дай кілька порад тим, хто тільки починає вивчати ІТ або ще вагається
відчувайте себе. спробуйте зануритися в себе і подумати, чи приваблює вас ІТ сфера. якщо ні значить ні, а якщо так, спробуйте прийти на безкоштовні пробні уроки в різних ІТ компаніях, як навчають цьому. якщо справа насправді подобається, то ви точно з часом знайдете себе у якомусь із напрямків ІТ !
Чи є у тебе комерційний досвід в ІТ? Можливо, ти маєш компанію мрії, де хочеш почати працювати або стажуватися.
комерційного досвіду немає, хотіла би стати графічним дизайнером і працювати в кльовій фірмі із кльовими людьми, пройти стажування в ІТ-компанії і спробувати свої сили в серйозних завданнях хотілося б
Чи порадила б ти нашу академію іншим дітям та підліткам?
спочатку дізналася би в них, чи подобається щось в ІТ а тоді вже запропонувала б)
навчання проходить класненько, найбільше подобається, що на уроках дається не тільки матеріал але й є практика, а також подобається що можна запитати що завгодно і з вчителем вирішити всі проблеми. Хочу відмітити моїх викладачів – Ганну Чижик і Надію Орловську. Дівчата просто сонечки, допоможуть у всьому і підтримають. Також хочу сказати декілька добрих словечок про Марію Костяк, з якою я спілкувалася на різні теми і яка допомогала мені зрозуміти себе <3