Дизайн сайту студії татуювань
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізналася про нашу академію? Чому вирішила спробувати себе саме в цьому напрямі?
Мене надихнуло вивчати ІТ те, що я люблю малювати, доволі добре орієнтуюся в ПК, а також хочу зв’язати з цим свою професію. Дізналася від мами. Вирішила спробувати саме цей напрям тому, що це наближена тема.
Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрала цю тему?
Я обрала таку тему проєкту, тому що на той момент задивилася на татуювання та подумала чому б і ні.
Які складнощі виникли при виконанні роботи та як ти їх подолала?
Під час проєкту труднощів майже не було, окрім того, що екстрено вимкнула ПК та все злетіло, ну а також рази 3 переробляла одну частину, бо не подобалася. На виконання проєкту пішло десь 6-9 годин.
Подивитися на проєкт Вероніки можна за посиланням.



Чи є у тебе комерційний досвід в ІТ? Розкажи про свої карʼєрні очікування – чи плануєш працювати в ІТ? Можливо, ти маєш компанію мрії, де хочеш почати працювати або стажуватися.
Прям досвіду немає, але я вже робила декілька лого для друзів, в ІТ працювати планую в сфері фрілансу, але на початку, мабуть, у компанії стажування пройти можна (напевно). Компанії мрії немає.
Чи порадила б ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили? Дай кілька порад тим, хто тільки починає вивчати ІТ або ще вагається
Мабуть, так, але не тим, які вже знають куди йти. Поради? Ну напевно те, що одразу все не вийде, краще навчатися поступово, а також якщо щось не виходить, не опускати руки, бо все згодом. Напевно дуже банально, але так
Чи порадила б ти нашу академію іншим дітям та підліткам? Можливо, ти особливо хочеш відмітити когось із менторів або викладачів?
Ну так. Навчання проходить класно, в мене дуже весела викладачка, котра постійно допомагає, шуткує та веселить. Дякую Мирославі) Хочу відмітити також вчительку, вона була в нас на пробному занятті, дуже весела та товариська.