Субкультури ft. дизайн: бренд одягу ManicMan
Чому ти вирішила спробувати себе в цьому напрямі?
Я дуже люблю малювати, фотографувати і обробляти фото. Також в моїй голові завжди генерується багато ідей і я дуже люблю незвичні стилі. Мені здається що все це можна об’єднати і використовувати у дизайні, зрештою графічний дизайн це дуже веселий, багатогранний і цікавий напрям.
Які складнощі виникли при виконанні роботи та як ти їх подолала?
Були складнощі із наповненням сайту та інколи із анімацією кнопок. Деякі фото товарів я взяла із сайту Etsy та вказала посилання на джерела, коли створювала кнопки то питала поради у викладача та пробувала включити свою уяву 😅.
Як проходить навчання в академії, розкажи свої враження?
Я дуже задоволена тим як тут проходить навчання, все дуже цікаво. Моя викладачка Юлія Піскова зрозуміло викладає матеріал та допомагає в разі чого. Також дуже задоволена нашим куратором і викладачем з софтів. На софтах дуже весело та часто піднімаються корисні теми.
Які поради ти дасиш тим, хто ще не почав свій шлях в ІТ?
Потрібно бути готовим до того, що доведеться багато часу проводити в позах які можуть нашкодити осанці і тд. Тому я б порадила займатися спортом і захищати свої очі. Ще я б порадила час від часу відходити від своєї роботи, щоб освіжити голову та зір, буває при роботі може “замилитися” око.
Як прийшла ідея для твого проєкту, що було зроблено, як реалізовано?
Я дуже люблю різні субкультури та одяг, люблю створювати постери і різні принти для одягу. Раніше я вже робила проєкт по дизайну власного бренду, тому хотіла б розвивати цю тему і розширити свій, поки що не існуючий, бренд “ManicMan”.








