Шутер-головоломка на піратську тематику
Що надихнуло почати вивчати ІТ? Як ти дізнався про GoITeens?
Бо хотілося спробувати роль розробника ігор, створити власну гру. Про GoITeens дізналися батьки з реклами.
Як ти обирав ідею для свого проєкту?
На останньому проєкті зʼявился думка про піратів і почав думати в цьому напрямі, ідею дуже довго видумувати не прийшлось. Це заняло в нас приблизно хвилинок 10, але вона достатньо цікава та оригінальна.
Які складнощі у тебе виникали під час роботи?
Великих складнощів не було, були тільки малі, наприклад: не знав як зробити механіку, були помилки в коді які не розумів і тд. Так звично, на самому початку навчання було так але потім все добре та коли вимикали світло код також не зберігався.
Скільки часу пішло на виконання роботи?
Активна розробка була 1-2 місяці (3+ год в день), потім проєкт не так сильно змінювався
Чи є в тебе комерційний досвід в ІТ?
Ні, але трішки намагався знайти. Поступити в університет та в вільний час бути фрілансером щоб зробити собі гарне портфоліо та потрапити в компанію.
Чи порадиш ти спробувати ІТ іншим підліткам, які цього ще не зробили?
Так. Для тих хто почав вчитися, якщо щось не виходить, не треба засмучуватися, краще знайти відповідь на питання в інтернеті або спитати в учителя. А той, хто ще не вчиться нехай підбере саме той напрям який подобається більше всього.
Чи порадив би ти нашу академію іншим дітям та підліткам? Як тут проходить навчання?
Так, візьму в приклад академію “Шаг”, у вас вчителя більш комунікують з учням, на уроці всі на одній хвилі. Гарно. Ставлення вчителів до учнів. Федір Зимін – викладач, якого я би хотів відмітити.
А ще спробувати наше навчання ви можете безоплатно – для цього заповніть форму внизу сторінки!