У GameDev немає місця лінощам, але є місце креативу та бажанню розвиватися
Чому ти вирішив спробувати себе в цьому напрямі?
Я цікавився проходженням ігор і взагалі тим, що відбувається у цій індустрії, і коли виникло бажання вивчати GameDev, то цього курсу онлайн в GoITeens на той момент не було. Але я вирішив піти на курс FrontEnd, щоб спробувати взагалі, і мені це дуже сподобалося. З цими знаннями я зробив кілька сайтів, спробував вивчити React. І раптом стався Covid, який багато чого змінив… Курс GameDev став доступний онлайн. Я дуже хотів вивчити саме цей курс, тому просто йшов до цього.
Як прийшла ідея для твого проєкту, чому ти обрав цю тему?
Все почалося з ідеї друга, у якого були класні ідеї, бо він дуже творча, цікава людина, і ми вирішили допомогти йому реалізувати деякі його ідеї. Саме за ідеєю гри “The Lost” ми звернулися до нашого друга, розвинули її та реалізували.
У результаті створення цієї гри наш друг став гейм дизайнером і брав участь у її створенні.
Які складнощі виникли при виконанні роботи та як ти їх подолав?
Складнощі спочатку були з програмуванням. І коли я прийшов на курс, то очікував чогось прикольного, але почали з задачника Абрамяна 🙂
На початку навчання я лінувався, але програма (задачник), за якою ми навчаємося, написана таким чином, що коли ти лінуєшся, то вона дає тобі копняка і без виконання певних завдань ти не зможеш продовжувати і покращувати результат.
Ця програма написана під програмування, щоб зробити з нас сильного джуна, який в результаті зможе з цими знаннями та досвідом отримувати достойну оплату своїх послуг. Тому ми не лише слідуємо за задачником, а й на самому курсі програмуємо ігри.
Я двічі проходив програму, бо відчував, що мені це потрібно, щоб підтягнути скіли для майбутнього навчання.
Як проходить навчання в академїі, розкажи свої враження?
Від навчання в академії у мене позитивні враження. Я прийшов вчитися і мене тут навчають правильно. Правильно, тому що я бачу серйозний підхід до навчання і мені це подобається. Є чітка програма яка написана викладачем Кирилом, який працює у цій сфері. Тобто це 100% практик і у нього є чому навчитися.
Починаємо з бази, яка здається не дуже цікавою спершу, але з часом приходить розуміння, що це основа основ – без бази (задачника) у майбутньому буде складно.
Які поради ти дасиш тим, хто ще не почав свій шлях в ІТ?
Першочергово визначитися з напрямом ІТ, де людина себе бачить.
Для початку людина, яка хоче розпочати шлях в ІТ, має розуміти, що хоче робити. Вона приходить в індустрію, де можна знайти хорошу роботу або зробити щось класне, значить вона приходить для того, аби зробити щось конкретне.
Чи порадиш ти GoITeens іншим підліткам?
Я, звісно, пораджу GoITeens, але тим людям, тим друзям, які реально бажають пов’язати своє життя з програмуванням. Наприклад, у мене є друг, який ще не визначився, чим він хоче займатися, але він на 100% знає, що програмування не його шлях.
Ти вже заробляєш на своїй професії? Розкажи про комерційні проєкти або стажування
Поки такого досвіду немає, але обов’язково буде.