Фото усміхненого хлопчика

Кожен курс навчання в GoITeens закінчується реалізацією та презентацією проєкту

Останні проєкти_

Фото автора проекту-Олексій Нізицький

Олексій Нізицький (Front-end)

Money App

Суть проєкту:

Це швидкий калькулятор витрат. Розрахувати залишок від заробітку можна всього за 5 хвилин. Сайт зручний у використанні та багатий у функціоналі.

Використані технології:

HTML/CSS, JavaScript

Подивись детальніше
  • Фото проєкту-Money App
  • Фото проєкту-Money App
  • Фото проєкту-Money App
відео з Youtube

Проєкти переможці Game of Teens 2020_

В кінці кожного навчального року ми проводимо конкурс проєктів серед усіх наших студентів

Як проходили презентації проєктів Game Of Teens 2020

До фіналів дійшло 24 проєкта з 5 міст України

Останні реалізовані учнями проєкти_

Ні, це не скрін з App Store! Це проєкти, які наші учні розробляють на курсі самостійно

Фото проєкта студентів GoITeens-Сайт караоке-бару Smile Art Bar

Сайт караоке-бару Smile Art Bar

12 років

«Власниця закладу Наталія Ковальчук виступила у якості реального замовника для груп Front-end #3 і Front-end #5. Наші студенти впродовж 3-х тижнів працювали над проєктом»

Переглянути
Фото проєкта студентів GoITeens-Сайт кулінарної майстерні Oleg Cook

Сайт кулінарної майстерні Oleg Cook

10 років

«Студенти з Вінниці створили односторінковий сайт на замолвення одного з батьків. Тепер бізнес Олега, а саме приготування їжі на замовлення, розвиватиметься ще з більшими темпами»

Фото проєкта студентів GoITeens-Центр сомнотерапії Оксани Волошиної

Центр сомнотерапії Оксани Волошиної

11 років

«Центр Оксани Волошиної допомагає людям віднайти та налаштувати правильний сон. Тому учні вирішили зробити проєкт саме для цього центру, адже здоровий сон надає сил та натхнення для підкорення нових вершин»",

Переглянути
Фото проєкта студентів GoITeens-Zmeika2000

Zmeika2000

15 років

«Це вдосконалена версія класичної гри "Змійка". Гра написана на чистому JavaScript і має не тільки оновлений дизайн, а ще й передбачає бонуси для гравця»

Переглянути
Фото проєкта студентів GoITeens-Sublime

Sublime

14 років

«Сайт компанії, яка створює ігровий контент і пропонує сервіси у game-індустрії. Також сайт можна використовувати для продажу ігрових акаунтів»"

Переглянути
Фото проєкта студентів GoITeens-Travel Website

Travel Website

12 років

«Сайт-візитка туристичного магазину, на якому розміщені товари для подорожей – валізи, намети, обладнання для фото- та відео-зйомки»

Переглянути
Фото проєкта студентів GoITeens-Front-End Helper

Front-End Helper

розробка учнів:

  • Михайло Даніш (15 років)
  • Макар Луцький (13 років)
  • Богдан Ковальський (14 років)
Переглянути
Фото проєкта студентів GoITeens-Sypher Machine

Sypher Machine

розробка учня:

  • Андрій Артеменко (15 років)
Переглянути
Фото проєкта студентів GoITeens-Piano

Piano

розробка учнів:

  • Андрій Артеменко (15 років)
  • Андрій Копиленко (15 років)
Переглянути

Що говорять наші учні_

 - Макар Луцький

«Основна моя сфера, яку я вивчаю протягом навчального року Front-end! Завдяки зрозумілому та сучасному методу викладання школи GoITeens, зокрема і мого викладача Родіона Романова, мені вдалося зайняти найкраще місце на марафоні з програмування. Круто навчатися в школі GoITeens: цікаве, сучасне викладання та легке сприйняття матеріалу.»

Макар Луцький

16 років

 - Сергій Ієвлєв

«Курси з розробки ігор дуже сподобались. Навчання йде швидко, багато практики, є допомога від викладача. Теорія також на високому рівні - вивчаємо те, що потрібно. Софт скіли також не підвели, там теж хороші викладачі, особливо Юля, матеріал вчиться швидко. Контингент учнів теж сподобався - люди оригінальні, дружні й цікаві.»

Сергій Ієвлєв

15 років

 - Кирило Азаров

«Мені пощастило, що я навчаюся з GoIteens. Ці курси навчили/навчають мене не тільки розробці ігор, а й праці в команді, навчають мене думати по-іншому, знаходити нові рішення й вирішувати цікаві завдання. Тобто, GoIteens розвиває тебе ще і як людину. Вчителі добре пояснюють, допомагають, тому навчатися в GoIteens дуже цікаво.»

Кирило Азаров

15 років

 - Юрій Підлиський

«Я задоволений навчанням, як і софтами так і хард скілами. Загалом заняття проходять цікаво і вся інформація подається дуже доступно та зрозуміло, методи навчання також подобаються ( наприклад на хард скілах...спочатку вивчаєм важчий спосіб, щоб зрозуміти що і як працює, і вже після спрощуємо собі життя ), клієнт менеджер завжди на зв'язку, якщо коротко то все класно🤟 І скучив за атмосферою офісних занять
Цікаві моменти:Найцікавіші моменти відбуваються з 10 до 14, а вже після і до...як коли
Найбільше подобається бачити свій прогрес, коли я дивився на сайти і думав 'вау, це так класно виглядає' і зараз дивлюсь на це і думаю 'я можу набагато цікавіше'»

Юрій Підлиський

15 років

 - Ігор Якіб'юк

«Мене звати Ігор і я студент курсу Front_End школи Go_Iteens. Навчання доволі цікаве, інформативне. Також мені сподобались добрі, людяні викладачі, які завжди допоможуть тобі. Клієнт-менеджер теж на висоті, завжди надсилає важливу і необхідну інформацію. Найбільше сподобалось це працювати в команді з іншими студентами.»

Ігор Якіб'юк

13 років

 - Анна-Домініка Якіб'юк

«Навчання у школі Go Іteens є надзвичайно цікавим,веселим та пізнавальним. Дуже подобаються викладачі та клієнт-менеджери,які завжди привітні. Найбільше вразили результати:сайти та ігри,які створені власноруч. Також дуже подобається,що на курсах є рейтинг,який дуже спонукає. Усім рекомендую!❤️»

Анна-Домініка Якіб'юк

14 років

 - Святослав Торопов

«Мене звати Святослав, і я хочу вам розповісти про школу GoITeens! Спочатку розповім про декілька фактів.

1.Чудова група, гарний викладач.
2.Відзивчивість на вищому рівні, якщо тобі щось не зрозуміло тобі моментально відповідають.
3.В деякі моменти можна пошуткувати і посміятись.

Я вже майже 2 роки в GoITeens. І я дуже багато знаю з моменту вступу до GoITeens! Ця компанія одна із самих класних компаній в Україні по IT! ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ.»

Святослав Торопов

13 років

 - Владислав Шевчук

«Протягом усього часу навчання у IT-школі GoITeens я відчував по-справжньому дружню та веселу атмосферу. Викладачі завжди все докладно пояснюють та допомагають у разі виникнення труднощів. Спочатку я вирішив для себе спробувати щось нове, але згодом це переросло у зацікавленість, а зараз у захоплення улюбленою справою. Я подолав купу труднощів, дізнався багато нового та відкрив для себе новий світ - світ інформаційних технологій. І я дуже вдячний школі GoITeens за таку можливість.»

Владислав Шевчук

15 років

 - Світлана Денисенко

«Навчання улюбленій справі - справжнє задоволення, особливо коли вчителі справді прагнуть передати увесь досвід, який в них є, щоб внести величезний вклад у життя багатьох людей. Саме таке ставлення я побачила в GoITeens. Кожен, хто тут працює, має головну мету - навчити покоління особистостей впевнено йти до своїх мрій. Хочу висловити особисту подяку за максимальну віддачу та готовність допомогти в разі потреби нашому викладачу Олександрі Х. Завдяки їй, я вважаю, що знайшла те, чим збираюся займатися у майбутньому. Рекомендую всім, хто хоче знайти себе в IT сфері, звертатися саме сюди.»

Світлана Денисенко

13 років

 - Катя Бойко

«Мені дуже подобається навчання в GoITeens. З викладачами легко знайти спільну мову, а вони в свою чергу досить якісно викладають предмет. Ще гарно та цікаво те, що мова і вивчається з самого початку, але під час навчання розкриваються деякі деталі та подробиці, про які не розповідають у школі.Отож, загалом, навчання приносить багато задоволення й користі.»

Катя Бойко

13 років

 - Олексій Пухтаєвич

«Вже не перший рік навчаюсь на курсах GoITeens. Весела атмосфера та дружнє оточення мотивують працювати над собою та вивчати щось нове. Особливо хотілося б відзначити кваліфікованих викладачів, які завжди готові допомогти і поспілкуватися»

Олексій Пухтаєвич

14 років

 - Андрій Авраменко

«Відвідую курс програмування Frontend. Спочатку, коли було тяжко, я відчував підтримку у всьому з боку викладачів і менеджера Олександри. Діти в моїй групі доброзичливі, допомагають один одному. Завдяки GoIT я здобув впевненість в тому, що програмування - це те, чим я хотів би займатися все життя.»

Андрій Авраменко

10 років

 - Еміль Христофоров

«Привіт, я Еміль. Я навчаюся в школі GoITeens. Тут мені подобається мій вчитель з hard skills - Віктор. Він веселий, добрий та зрозуміло пояснює матеріал.»

Еміль Христофоров

14 років

 - Ростислав Руденко

«Мені подобається ця школа, вони мене навчили багатьом технічним речам, які знадобляться у майбутньому. Я вчуся в 1 групі по фронт-енд ще з літа і планую далі вчитися»

Ростислав Руденко

14 років

 - Максим Ревізор

«Найкраще , що подобається мені в житті - це пізнавати світ! GoITeens - безмежний океан знань і спосіб пірнати й діставати нові знання із тех та софт скілів. Я згадую панду із мульта:нульового рівня не існує, але саме такий рівень був у мене до того, як я познайомився із супер крутим Любомиром та прекрасною Вікторією! Вони дарують години 'радісної' цікавої незнайомої інформації у світі програмування. Я навіть не уявляв, що це може так притягувати. Це, як музика! Ти хочеш творити власними руками: писати код, займатися версткою. Тобі завжди допоможуть, направлять, протягнуть руку помочі! Цікаво було працювати над командним захистом проєкту! Я відчув себе частиною цілого! Ми допомогали один одному. Це нереально круто! В кінці маса емоцій і єдина робота! Дякую Любомирові, що дав можливість повірити в себе! Вікторія, як фея у нас, вчить м'яким навикам майбутнього професіоналізму! Ого! Які слова я знаю, а ще я вже можу створити рекламу. За це теж велике дякую! Я росту, змінююсь, світ змінюється і дорослішає разом зі мною! А ще є такі прекрасні добрі чудові й неймовірно талановиті люди в GoITeens, як Анна Одзуковська й Михайло Максімов. Світ прекрасний, коли тобі дарують частину свого серця й душі! Великий Вам уклін Педагоги GoITeens і щире дякую!»

Максим Ревізор

12 років

 - Максим Попсуй

«Я вчив html, css в школі GoIteens, це був дуже цікавий досвід, напочатку було важко, але далі я адаптувався. Навчання було складним і водночас цікавим. Я потрапив у школу GoIteens через ознайомчий вебінар, де саме і показали курси по фронтенду. Один з найцікавіших моментів у навчанні був проєкт на початку грудня 2020, ми верстали макет сайту-реклами гри Brawl Stars, я робив секцію зі слайдером. Але окрім проєкту в кінці курса є багато цікавих моментів у навчанні, наприклад зараз я вивчаю Javascript.»

Максим Попсуй

13 років

 - Олег Цір

«Мережа IT-шкіл GoITeens надає нам цікаве та високоякісне навчання. Навчання включає в себе різноманітність предметів, цікаві завдання під часу уроку та систематичні домашні завдання. Викладачі в GoITeens досить комунікабельні та професійні, швидко відповідають на незрозумілі тобі завдання. Незважаючи на онлайн-заняття відчувається дружній колектив серед студентів. Мені подобається здобувати знання в IT-школі GoITeens.🤔»

Олег Цір

15 років

 - Олександр Карпенко

«Я узнал о школе GoIteens прошлым летом, когда увидел в фейсбуке новость о 3-месячном марафоне. Мне всегда хотелось попробовать свои силы в программировании. На марафоне была возможность познакомиться с азами фронтэнда, джава и Пайтона, а также прокачать свои навыки общения. Это был крутой опыт, который позволил мне определиться. Сейчас я занимаюсь на курсе по фронтэнду и уже сделал несколько сайтов. Спасибо школе GoIteens за возможность подготовить крутое портфолио, которое поможет мне при поступлении в колледж.»

Олександр Карпенко

15 років

 - Олексій Нізицький

«За майже рік навчання у @go_iteens я сильно змінився. Отримав безцінний досвід, купу нових знань, чудових друзів та навіть почав дивитись на світ під трішки іншим кутом😅 (всі здобуті навички та знання можна подивитись на 3 та 4 фото👀) На протязі цих змін мені допомагали мої вчителі. Яким я дуже вдячний за отриманий досвід та інформацію. Особливо дякую @victor_stashko за, мабуть, найкращі методи викладання😂 В цілому, я не жалію, ні витрачених коштів, ані часу. І рекомендую Go ITeens кожному, хто хоче спробувати себе у IT. Дякую за чудовий рік🖤»

Олексій Нізицький

15 років

Що говорять наші батьки_

Фото мами учня GoITeens-Мирослава Косович

«Дуже круті заняття! син просто знайшов свою справу! так тримати!»

Мирослава Косович

Фото мами учня GoITeens-Наталія Рудник

«Як мама 14 сина, я радію, що син зараз не тільки бавиться на компі, а вже другий рік навчається в Go ITeens і опановує перспективний фах.»

Наталія Рудник

Фото мами учня GoITeens-Валерія Ревізор

«Goiteens надала можливість моєму сину відчути себе справжнім кодером! У нього з'явилась мета - стати успішним програмістом! »

Валерія Ревізор

Фото мами учня GoITeens-Юлія Хвастунова

«Дякуємо школі GoITeens, а також досвідченим викладачам за цікавий підхід у розвитку навичок програмування у дітей.»

Юлія Хвастунова