Навчальна несамостійність у дітей і як з нею боротися

  • 1 хв

Вміння дитини без допомоги дорослих розбиратись в новій темі, експериментувати, робити помилки та самостійно їх виправляти багато в чому залежить від мотивації та любові до навчального процесу. Але ж як дізнатись — чи треба дитині допомога? Як привчити її до самостійності? 

Олександра Кравцова – менеджер проектів GoITeens. У цьому відео вона розповідає про причини, наслідки, а також способи вирішення ситуації, коли дитина не хоче і не може вчитися самостійно. Таке явище достатньо розповсюджене і може нести в собі багато як неприємностей.

Ми в GoITeens будуємо навчальні процеси таким чином, щоб дитина могла самостійно виконувати завдання та опановувати нові теми. Проте у неї завжди є можливість звернутися до вчителя по допомогу. Інтерактивні уроки та ігрові формати допомагають навчити маленьких студентів любити вчитись. А батьківська віра тільки закріпить результат.

Хочете забезпечити дитині щасливе майбутнє? Тоді нумо підбирати план навчання в GoITeens! Залишайте заявку, наш менеджер зателефонує вам і розповість усі подробиці. До зустрічі!