ТЕСТ: Яку професію в IT обрати дитині

  • 2 хв
  • 375

Обирати майбутню професію в IT для дитини дуже непросто. Наш тест допоможе визначитися батькам, чиї діти захоплюються технологіями.

У батьківстві кожен рано чи пізно зіштовхується з питанням про те, яку професію обрати для власної дитини. Це дуже непросто – інтереси дітей мінливі, а вища освіта часто не виправдовує очікування. При цьому, і ставлення батьків бувають полярні: хтось вишколює дитину до завчасно обраної професії з пелюшок, не звіряючись з інтересами, а хтось дозволяє дитині йти за покликом серця і почувається розгублено, якщо раптом дитя не знайшло нічого, щоб його драйвило.

Тож якщо ви задумуєтеся над тим, щоб віддати дитину на IT-курси, цей тест допоможе вам обрати майбутню професію вашого чада.

Пройдіть тест та дізнайтеся, яку професію в IT обрати своїй дитині

Тест, звичайно, певною мірою жартівливий, бо деякі аспекти і інтереси дитини, на які ми звернули увагу, ніяк не повпливають на її вибір професії в майбутньому. Хіба якщо ваша дитина завжди обирає піцу з ананасами і не зважає на осудливі погляди оточення, тоді можна сказати упевнено – вона виросте лідером і буде впевнено орієнтуватися виключно на свої інтереси.

Але якщо вже зовсім відставити жарти, то маємо дві рекомендації з попередніх статей нашого блогу, які рекомендуємо читати саме в такому порядку: спочатку статтю “Як допомогти дитині виявити свої здібності“, а потім “Профорієнтація з пелюшок – як не нашкодити дитині?” Обидві вони стануть у пригоді батькам, які бажають успіху своїй дитині в майбутньому.

Якщо ж ви бажаєте трошки відпочити, провести час одночасно пізнавально і розважально, ми зібрали для вас невеличку добірку тестів про улюблених персонажів у магічному всесвіті, а ще у традиційній площині, і навіть персонажів абсолютно реальних і неймовірно успішних. Останній тест розкаже вам багато про цікавих людей зі сфери IT і, можливо, ще сильніше прочинить для вас світ захоплення вашої дитини.

Коментарі