Складайте тест з Frontend і отримуйте знижку на навчання!

  • 1 хв
  • 235

GoITeens – це онлайн-академія з IT. Ми навчаємо дітей диджитал-спеціальностей з 7 до 17 років і вбачаємо у цьому свою місію – створити історію успіху для кожного. Тому ми придумали проєкт освітніх можливостей – раз на кілька місяців у нашому блозі виходитиме контрольний зріз знань з профільних тем по статтях, що ми вже писали. Усі уважні читачі можуть скласти тест та отримати знижку на навчання.

Можливо, перед тим як переходити до тесту, ви захочете ознайомитися з наявними матеріалами з Frontend, бо ми зробили усе можливе, аби наблизити нашу контрольну до реальної – пройти тест можна лише раз. Наприклад, ми написали великий посібник з цього напряму. А в оцьому освітньо-розважальному тесті є кілька цікавих фактів про людей, які складають основу золотого Голлівуду в IT-спільноті. А щоб уже остаточно не підказувати, усе, що може вам знадобитися, ми сховали серед останніх публікацій.


Ім'я та прізвище
Номер телефону
Пошта (за бажанням)

Навчайтеся нового, відкривайте для себе крутість пізнання, а ми допоможемо вам на шляху до успіху. І хай тест здасться вам легким!