Чим зайняти дитину на канікулах

  • 3 хв
  • 6

Зимові свята добігають кінця, натомість шкільні канікули в самому розпалі. У цей момент чимало батьків напружуються, адже вигадувати дозвілля для дітей стає дедалі складніше. Редакція GoITeens підготувала на цей випадок кілька ідей, які допоможуть зайняти дитину цікавим та корисним щонайменше на кілька годин, а може – на кілька тижнів. А може й на все життя 🙂

Пройти мінікурс із Python

Всього за 5-7 днів ваша дитина навчиться робити власного чат-бота для Telegram та засвоїть ази мови програмування Python. Це перспективний напрям ІТ-технологій, адже фахівці із Python можуть працювати у сферах веброзробки, штучного інтелекту, аналітики даних — деталі про ці перспективи можна дізнатися звідси.

Більш детально ми розповідали про Python для дітей у цьому матеріалі, а зареєструватися на мінікурс можна тут.

GoITeens Python

Покататися на ковзанах

Канікули створені для того, аби викроїти час та сходити на ковзанку з дитиною. Це активне дозвілля, яке покращує стосунки з дитиною. А після ковзанки можна разом поїсти піци та випити чаю, поспілкуватися щиро.

А якщо ви не вмієте кататися на ковзанах, не сумуйте – так буде навіть веселіше!

Спробувати себе у Frontend

Раптом ваша дитина хоче навчитися робити власні сайти за час канікул? Мінікурс із Frontend від GoITeens має саме це на меті. За тиждень дитина дізнається, як робити дизайн сайту та запускати власні сторінки. Можливо, вже за тиждень вона повідомить вас, що планує стати фронденд-розробником!

Спробувати варто також і з тієї причини, що Frontend є одним з найпростіших шляхів в ІТ – про це в нас є окрема стаття. А за цим посиланням ви зможете зареєструватися на мінікурс.

Відвідати своїх близьких

Бабусі та дідусі обожнюють, коли до них приїжджають діти з онуками – коли ж іще можна нагодувати їх вдосталь? А якщо ви далеко від дому, то зателефонуйте рідним або надішліть листівки.

Також приділіть увагу своїм друзям, адже під час канікул ви можете разом провести час (навіть якщо знаходитеся за тисячі кілометрів одне від одного): пройти онлайн-марафон або навіть навчитися чогось в диджитал.

GoITeens Digatal Design

Пройти мінікурс із Digital Design

Творчі особистості вже давно знаходять себе в ІТ. Спробувати digital-дизайн можна на мінікурсі всього за 7 днів. За цей час діти вчаться створювати онлайн-листівки, макети вебсайтів та графічні елементи за допомогою редактора Canva.  

Вже скоро ми проведемо Demo Day з ІТ-дизайну на YouTube, де покажемо фрагмент справжнього уроку – слідкуйте за анонсами в наших соціальних мережах. А спробувати мінікурс із Digital Design ви зможете за цим посиланням.  

Намалювати малюнок для військового або поволонтерити

Здається, що це дрібниці, але саме такі речі допомагають нашим захисникам відчути тепло та домашній затишок.

А якщо ваша дитина вже досить доросла, ви можете разом поволонтерити на зимових канікулах. Наприклад, плести разом маскувальні сітки, сортувати гуманітарну допомогу або відвідати тварин у притулках – погуляти з собачками та доглянути котиків.

Зареєструватися на консультацію від GoITeens

Зимові канікули – чудовий час для того, аби обрати свій напрям навчання в ІТ та навіть зробити перші кроки назустріч професії майбутнього. Консультація викладачів GoITeens безоплатна та триває всього 30-40 хвилин.

Під час консультації викладач поспілкується з вашою дитиною, визначить її здібності, а також відповість на всі ваші запитання. Переходьте за посиланням для реєстрації.

GoITeens Frontend

Цікаві статті на сайті:

Коментарі