GoITeens – це завжди з любов’ю. Підсумки 2022

  • 3 хв
  • 5

2022 рік був дуже не простим і ми всі тою чи інакшою мірою відчули це. Але українці сильні й незламні, тому намагаємося адаптуватися, аби не зупинятися 💪 Як пройшов 2022 і про підсумки року, розповідає Тетяна Чав’як, Head of Study GoITeens.

Рік нашої незламності складно передати коротко. 

Наш 2022 – це про сильний біль за найцінніше. Але водночас це про гордість за країну, про перемоги студентів на хакатоні, про успіхи викладачів, про мотивацію команди та сильну віру в Перемогу. Тому мої підсумки зосереджені на головному.

Опиши цей рік трьома словами?

Прогресивний, гнучкий, суперкомандний

Чим можеш пишатися?

Я завжди пишаюся командою і кажу це дуже голосно, бо це мої генератори, які ніколи не зупиняються. Вони навіть 24 лютого не спинились! Продовжували підтримувати студентів у стресових ситуаціях, вели заняття, майстер-класи – для дітей це було особливо цінно, бо тоді вони переконалися, що GoITeens – це завжди з любов’ю.

Це люди, які добре знають, що таке синергія – кожен робить те, що вміє найкраще, і тому виходить такий шалений результат.

GoITeens висновки року

І звісно пишаюсь тими, хто додає нам мотивації не зупинятись – студентами. Бо у нас 100% навчаються найкращі підлітки країни. Це діти, які у свої 6, 10 чи 15 років знають, чого вони хочуть в першу чергу від себе, а потім вже від суспільства. Від них можна навчитись щирості, креативу та жаги “вибити” інформацію за будь-яку ціну. 

Тому звідси моя порада всім: якщо вам треба добра ідея – йдіть за порадами до своїх дітей, вони точно підкажуть якнайкраще.

За що ти вдячна цьому року?

За випробування. Не буду скаржитись на війну, нехай це зроблять за мене. Прийняла всі ті проблеми, які траплялись, і адаптувалася під власні потреби та потреби школи. Зробила той максимум, щоб ні на хвилинку не зупинити жоден з процесів навчання. А як інакше? ЗСУ працюють, бізнес також повинен працювати. Особливо освітній фронт, бо в наших руках доля майбутнього країни. І лише ми відповідальні за те, що є і що буде.

Кому ви допомогли?

Ми допомогли собі відкрити себе (дивно, але це правда). До війни жоден викладач чи студент не знав, як це працювати з коридору, ванної кімнати чи парку. Ми не уявляли, як це – без світла вести заняття, перевіряти ДЗ, захищати командні проєкти. Та ситуація додала “драйву” і навчилися всі та дуже швидко. 

GoITeens висновки 2022

Що вас зміцнило? 

Студенти.

Коли бачиш на занятті Аню з Херсону, яка з мобільного долучається, щоб презентувати домашку по софт скілах і розказати за свою бізнес-ідею “Сонячної стелі”. До речі, ця ідея зможе допомогти розв’язувати проблеми зі світлом. 

Або те, як учні напряму Python взяли участь у розробці бота для Міністерства освіти, щоб учні шкіл могли швидко отримувати посилання на свої уроки. 

Усі ці історії додають сил для руху вперед і вгору.

Чому навчилася команда?

Впевненості. Люди по-новому почали вірити в себе і у свої цілі. У них вже немає страху, що щось може не вийти, є лише бачення: які сили мені ще потрібні, щоб виконати все на 102%?

Які навички у кожного зміцнилися?

Лідерство, емпатія, вміння швидко мислити та навичка дякувати за зворотний зв’язок.

GoITeens студенти

Що побажаєш команді та студентам у новому році?

Терпеливості, щоб не нарікати на перешкоди, які можуть трапитися.

І пам’ятати, що не можна призупиняти навчатися. Освіта – завжди на часі. Тому я охоче буду чекати вас на своїх заняттях і майбутніх ефірах у наших соціальних мережах, де ми спільно та просто вирішуватимемо складне. 

Дякую всім, хто був та залишається з GoITeens. Ми спільно творимо історію успіху, якою пишаємось!

Коментарі