Афіша подій для дітей та підлітків від GoITeens на січень

  • 1 хв
  • 9

Наша онлайн-академія щомісяця проводить багато класних заходів, на які можуть потрапити усі охочі від 8 до 16 років абсолютно безоплатно. З цього місяця ми запроваджуємо афішу подій, аби ви нічого не пропустили!

Минулого року ми почали проводити безоплатний онлайн-марафон і його пройшло вже понад 20 тисяч дітей. Детальніше ми розповідали про нього в цьому матеріалі. А за цим посиланням ваша дитина може будь-якої миті долучитися до марафону з дизайну та верстки разом з Бандерогусаком. Його особливість в тому, що він автоматизований, а отже розпочати навчання можна будь-якої миті.

Також цього місяця ваша дитина може спробувати оновлений марафон з псом Патроном – на учасників чекають нові завдання вже 23 січня. Тож навіть якщо ваша дитина вже проходила цей марафон, запрошуємо зробити це знову. Аби не пропустити реєстрацію, підписуйтеся на нашу розсилку!

Окрім того, в січні ми запланували й чимало інших захопливих активностей, зокрема чотири Demo Day та канікули в Discord!

goiteens

Demo Day – це відкритий урок з викладачем GoITeens в форматі онлайн-трансляції. Під час ефіру глядачі можуть ознайомитися з ходом уроку зсередини, а також поставити всі запитання, аби якомога більше дізнатися про особливості освітнього процесу на обраному курсі. Підписуйтеся на наш YouTube-канал та не пропустіть перший Demo Day з дизайну вже 12 січня!

Discord – це онлайн-сервіс, де ми маємо свою спільноту для дітей, зацікавлених ІТ-індустрією, технологіями та диджитал-розвитком. Ми запланували тиждень освітніх активностей і вже збираємо величезний клуб охочих весело навчатися. Тож долучайтеся і ви за посиланням.

Афіша подій на січень 2023 від GoITeens

Зберігайте розклад та відправляйте посилання друзям – вчитися разом веселіше!

Коментарі