Афіша подій лютого: розклад від GoITeens

  • 3 хв
  • 115

Шукаєте освітніх можливостей для своїх дітей? Цікавитеся програмуванням для підлітків? Бажаєте, аби чадо з користю проводило вільний час? Тоді цей матеріал для вас! Афіша подій лютого містить розклад запуску навчальних груп та безоплатних освітніх активностей для дітей від 7 до 17 років.

Афіша подій лютого: безоплатні освітні можливості GoITeens

Минулого місяця ми запустили оновлений марафон з псом Патроном – тепер його можна повністю пройти з телефону. Всі завдання виконуються в Canva, а результати марафону можна використати у своїх соціальних мережах. Трошки бізнесового інсайту: цей марафон отримав найбільше схвальних відгуків за весь час проведення, тому ми його … сховали! Аби побачити, як багато дітей не встигли його пройти, а дуже хочуть. Тож якщо вам цікаво, напишіть в коментарях “Верніть Патрона” і ми будемо знати, як багато людей чекають на песика.

А поки що не баріться і забігайте на вогник за ось цим посиланням, бо там на вас чекає Бандерогусак, який робить кусь-кусь самі знаєте кому 😏

Вже в кінці лютого його замінить інший формат – марафон у Roblox! Ми запропонуємо усім охочим побудувати Україну майбутнього у метавсесвіті. Тож якщо ваша дитина любить Roblox, свій район та Україну, їй обов’язково слід долучитися. Тим паче він безоплатний та освітній. Вся наша команда в такому захваті від продукту, що нам самім не терпиться скоріше побудувати свій район з усіма його АТБ і ПриватБанками.

У лютому ми продовжуємо традицію проводити Demo Day з основних технічних напрямів нашої академії, але маємо дві зміни: по-перше, Demo Days переїжджають на новий YouTube-канал! Ми створили його спеціально для нашої підліткової аудиторії, тож якщо це ви, то підписуйтеся, а якщо це ваші діти, то надішліть їм посилання. Там на вас чекають цікаві експлейнери, стріми з майну і не тільки, а ще море освітньо-розважального контенту.

По-друге, ми вперше проведемо Demo Day з Soft Skills! Це напрям, у розвиток якого ми сильно вкладаємося, бо знаємо, що це лише hard skills або професійні навички є ключем до успіху. Між людьми з однаковим рівнем знань, на роботу виберуть кандидата, який вміє працювати в колективі та креативно підходити до розв’язання задач. Тому ми так багато приділяємо уваги цим навичкам. І тому проведемо відкритий урок з цієї дисципліни – саме так, як ми робимо це під час навчання.

Розклад запуску груп лютого

Щомісяця ми запускаємо кілька груп з кожної дисципліни, аби якомога більше дітлахів могли отримати необідні та цікаві їм знання. Аби дізнатися більше про те, чого викладають на курсі з Minecraft і чому ваша дитина вчитиметься програмування всередині ігрового середовища, читайте цю статтю. А якщо ви бажаєте дізнатися різницю між ним і Roblox, то клікайте сюди.

Також ми маємо корисний матеріал про Frontend і навіть два про Python – ось цей про переваги, а ось цей про можливості використання. Про GameDev статті ще немає, але є правила користування з комп’ютером та про безпеку з іграми – клікайте сюди. Якщо цікаво дізнатися більше саме про перспективи GameDev, напишіть свій запит в коментарях і ми обов’язково зробимо.

Якщо ж обрати самостійно поки що не виходить, бо очі розбігаються, як у магазині цукерок, то тицяйте велику білу кнопку – вона зв’яже вас з менеджером, який запропонує зручний вам час для зустрічі і допоможе визначити таланти. Бо прийшов час робити з алмазу діамант.