АФІША ПОДІЙ БЕРЕЗНЯ: РОЗКЛАД ВІД GOITEENS

  • 3 хв
  • 189

Починаємо місяць з двох гарних новин! По-перше, закінчилася зима і почалася весна. По-друге, це афіша подій на березень від онлайн-академії GoITeens, а значить ваших дітей чекають нові пригоди та освітні можливості.

Розклад запуску навчальних груп GoITeens у березні

Щомісяця ми запускаємо кілька нових груп за усім напрямами і березень не виключення. Минулого місяця ми побачили, як активно читачі блогу складали тест із Frontend, тому цього місяця ми запускаємо аж п’ять груп з цього напряму. Маємо на цей напрям шалений ажіотаж і робимо все, аби кожен охочий устиг почати навчання в березні.

Також минулого місяця ми зробили кілька матеріалів про Minecraft, бо діти цю гру обожнюють, а батьки бажають своїм дітям найкращого. Тож якщо ваш малюк попросився на навчання програмування у всесвіті Minecraft, знайте, що він там не гратиметься – він вчитиметься там математики на інженерії. Про різницю курсів для малюків і підлітків можна почитати ось у цьому матеріалі, а про те, які навички розвиває програмування в ігровому середовищі – ось за цим.

А ще почитайте матеріал про те, як діти будували Україну у Roblox. Це також метавсесвіт, що єднає його ідейно з Minecraft, але між цими середовищами є кілька принципових відмінностей, про які можна почитати ось за цим посиланням. Якщо ж треба почати здалеку, то ми маємо матеріал про те, що таке метавсесвіт

Якщо у Minecraft діти вчаться блокового програмування та архітектури, аби в майбутньому стати розробниками, то Roblox – це базова сходинка до розробника ігор у перспективі. Тут діти вчаться мови програмування Lua, створюють ігри та анімують персонажів. Тож якщо ваша дитина колись казала, що хоче створювати ігри, ви можете записати її одразу на курс з Roblox, або … ⤵️ ⤵️ ⤵️

Афіша подій березня: безоплатні освітні можливості GoITeens

…розпочати з безоплатного Roblox-марафону! «Будуємо Україну майбутнього в Roblox» – це масштабний проєкт, що охопив понад 10 тисяч маленьких українців з усього світу. Марафон ваша дитина досі може пройти безоплатно ось за цим посиланням. Призи від спонсорів ми вже розіграли, але вона все одно матиме шанс зрозуміти, чи подобається їй цей всесвіт і створювати ігри. (А ще вона зможе знищити кремль, але це секретний бонус)

Додам трошки внутрішньої інформації – найближчим часом ми зберемо усі наші безоплатні продукти на одній платформі, аби всі діти, які вагаються між напрямами для повноцінного навчання або наразі не мають можливості вчитися, могли б спробувати свої сили. Наразі ми вже маємо марафони з дизайну, фронтенду і Roblox, і в майбутньому обов’язково хочемо зробити проєкт про Minecraft.

Допоки цей проєкт у розробці, ви можете потестувати наш оновлений мінікурс з дизайну. Він коштує усього 299 грн і дає можливість за тиждень навчитися базових навичок роботи у Figma. У цьому курсі немає викладачів, але є технічна підтримка. Під фінал усі студенти отримають не лише диплом, а ще й готовий дизайнерський проєкт, який можна додати до портфоліо.

І останнє, але не за важливістю – Demo Days! Ми страшенно радіємо, що кожного місяця до цього проєкту залучається все більше глядачів і як активно вони взаємодіють з нашими менторами та викладачами. Зберігайте дати у свій календар та не пропустіть наступний ефір. Аби переглянути наявні ролики, долучайте своїх дітей до нашого YouTube-каналу. А самі підписуйтеся на оцей канал – ми запланували багато контенту цього місяця, але головне – відеоефір з дитячим психологом! Ставте дзвіночок, аби не пропустити анонс.

Ми ведемо цю рубрику вже три місяці і бачимо, що вона користується популярністю серед наших читачів. Будь ласка, напишіть у коментарях, яких подій вам хотілося б більше у розкладі GoITeens чи яких статей хотілося б більше читати в цьому блозі. Тішимося, що ви з нами, і хотіли б бути максимально корисними для вас, тому тримайте посилання на перший безоплатний урок