7 курсів, які можна пройти за канікули

  • 4 хв
  • 188

3 літні місяці – насправді тривалий період часу, за котрий ваша дитина може не тільки відпочити, але також збагатитися знаннями та практичними навичками в різних сферах. І мова йде не лише про ІТ-напрями. Це може бути будь-що: гра на музичних інструментах, наукові дослідження, психологія чи іноземна мова.

І все це можна вивчати, не виходячи з дому, завдяки онлайн-курсам, серед яких чимало доступних абсолютно безоплатно. Тож читайте далі та дізнайтеся про 7 безоплатних курсів, які ваша дитина може пройти за це літо.

Підготовка до ЗНО та шкільні предмети на Prometeus

Prometeus – це українська освітня платформа, де розміщено понад три сотні різноманітних курсів. Хоча переважна кількість курсів тут орієнтована на дорослу аудиторію, підлітки також знайдуть на Prometeus чимало безоплатного та корисного.

До прикладу, на платформі є безоплатні курси із підготовки до ЗНО з української мови та літератури, математики, англійської, які можна пройти як раз за 2-3 місяці.

Також підлітків можуть зацікавити курси особистого розвитку, психології, аналізу даних чи гуманітарних наук. Курсів програмування для дітей тут немає, але вступні безоплатні уроки з ІТ можуть сподобатися підліткам 16-17 років.

Курси від найкращих університетів світу на edX

edX – це онлайн-платформа, де зібрані курси від топових університетів світу. Перебуваючи в Україні, ваша дитина може навчитися лідерських якостей разом із фахівцями з Гарварду всього за 4 тижні або 8 тижнів готуватися до тесту IELTS разом із викладачами Квінслендського університету.

Основна перевага edX – це те, що будь-який курс можна пройти безоплатно. Щоправда, в такому разі доступ до курсу обмежений по часу і дитина не зможе отримати сертифікат, але це однозначно неймовірна можливість спробувати курси світового класу, вартість яких складає десятки чи навіть сотні доларів.

Підготовка до школи та навчання soft skills від EdEra

EdEra – українська студія онлайн-освіти, яка працює над створенням онлайн-курсів, спецпроєктів, інтерактивних підручників тощо. Наразі на сайті EdEra підліток може знайти кілька десятків курсів, які можна пройти за літо.

Тут є курси зі шкільних предметів (якщо є необхідність підтягнути якийсь з них за літо), наприклад, біології, математики, фізики, англійської та української мов, а також курси із soft skills. До прикладу, «Навчайся. Грай. Працюй» про game-індустрію в Україні чи «Окей, Ґуґл: як стати підприємцем?» про те, як почати створювати власний бізнес. Також на EdEra дитина знайде курси із медіаграмотності, зможе дізнатися більше про українську культуру чи власні права.

Курси про все на світі від Coursera

Coursera – це ще один величезний портал, де ваша дитина може пройти курси від кращих університетів світу. Наразі доступно майже 2 тисячі різноманітних програм тривалістю від 1 до 6 місяців, тож як мінімум один курс можна встигнути пройти за літні канікули.

За 3 літні місяці, наприклад, ваша дитина може безоплатно пройти курс «The Science of Well-Being for Teens» («Наука добробуту для підлітків») від Єльського університету. Або вивчити теорію ігор разом із експертами зі Стенфорду. Також тут можна спробувати пошукати IT-курси для дітей, але сприймати їх англійською може бути нелегко.

Гейміндустрія, комікс-культура та історія аніме від Projector Institute

Projector Institute – також українська освітня платформа, яка надала безоплатний доступ усім охочим до 12 відеокурсів. Подивитися їх, не витрачаючи жодної гривні, можна буде до перемоги України та місяць після.

Підлітків можуть зацікавити такі відеокурси, як «Відеоігри: історія гейміндустрії», «Комікс-культура», «Феномен аніме». Якщо ваша дитина захоплена дизайном, тут вона знайде цікаві матеріали про історію та школи світового дизайну, роботу із композицією та кольором.

Іноземні мови разом із Alison

Ця платформа поєднала в собі курси із різних напрямів, зокрема особистого розвитку, маркетингу, бізнесу, менеджменту. Але особливої уваги заслуговують курси іноземних мов, скористатися якими всі охочі можуть безоплатно.

Вивчити або удосконалити свою англійську мову допоможе 55 курсів, які проведуть підлітка різними темами від рівня Beginner до Upper-Intermediate та навіть Advanced.

Окрім англійської, на платформі доступні курси з німецької, французької, японської, шведської, іспанської, китайської, ірландської мов.

Безоплатні ІТ-марафони від GoITeens

Спробувати курси програмування для дітей безполатно ваша дитина може також на марафонах від GoITeens.

Ми пропонуємо дітлахам спробувати свої сили у диджитал-дизайні, створенні вебсайтів за допомогою конструктору Wix, побудові України майбутнього в Roblox (і навіть підриванні кремлю), створенні арени у Minecraft Education, або ж не пропустити марафон з Python, що розпочнеться 22 травня, і навчитися створювати власного бота. Або ж долучитися до хакатону Game Of Teens, що триватиме з 9 по 11 червня 😊

Слідкуйте за нашими соцмережами, аби не пропустити безоплатні IT-курси для дітей онлайн від GoITeens. А спробувати нашу освіту, до речі, також можна безоплатно, тисніть на кнопку та реєструйтеся на пробне заняття.

Коментарі